شوینده ها

قرص ماشین ظرفشویی

قرص ماشین ظرفشویی

قرص ماشین ظرفشویی از جمله شوینده هایی است که به طور اختصاصی برای شستن ظروف موجود در ماشین ظرفشویی مورد استفاده قرار می گیرد. این قرص ها قدرت شویندگی بالایی داشته و لکه های خیلی بزرگ را نیز می تواند از بین ببرد. آنزیم های موجود در این قرص ها به شستشوی بهتر ظروف کمک می کند.

محل قرار دادن قرص ماشین ظرفشویی

بر روی ماشین های ظرفشویی محل مخصوصی برای قرار دادن قرص های ظرفشویی وجود دارد. توجه داشته باشید که هر چقدر هم که ظروف شما حجم بالایی داشته و یا کثیف باشد نیز تنها باید از یک قرص استفاده کنید. در هنگام استفاده از قرص ها آن را به همان صورت درون محفظه بگذارید و دیگر نیازی به باز کردن رویه آن نمی باشد زیرا در چرخه شستشو روکش آن باز خواهد شد.

مزایای قرص ماشین ظرفشویی

قرص ها نسبت به سایر شوینده ها مطمئن تر بوده و قدرت شویندگی بالایی دارد.

این قرص ها نه تنها چربی ها و آلودگی ها را از روی ظروف شما بر می دارد، بلکه ظروف شما را نیز درخشان کرده و بوی نامطبوع آن را نیز از بین می برد.

قرص های ظرفشویی در سایزهای مختلفی موجود بوده که می توانید با توجه به تعداد ظروف و میزان آلودگی آن ها سایز مناسب را انتخاب کنید.

استفاده از قرص ها نسبت به سایر شوینده ها آسان تر می باشد.

این قرص ها در ابعاد مختلفی وجود داشته که می توان بر اساس میزان حجم ظروف سایز قرصی مناسب را خریداری کرد.

نمک قرص ظرفشویی

نمک موجود در قرص های ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظروفی که دارای بوی نامطبوع هستند مناسب می باشد. نمک های درون قرص در آب حل شده و باعث از بین رفتن بوی ظروف می شود. این نمک ها هیچ گونه آسیبی به ظروف شما وارد نخواهند کرد.

جلا دهنده

جلا دهنده ها باعث براق و درخشان شدن ظروف می شود. برخی از پودرهای شوینده اثرات لک سفید را بر روی غذا بر جای می گذارند ولی قرص های ظرفشویی نه تنها هیچ لکی بر روی ظروف بر جای نمی گذارند بلکه باعث جلا و درخشان شدن ظروف می شود.

هزینه قرص ماشین ظرفشویی

قرص های ظرفشویی در مقایسه با سایر شوینده ها قیمت بالاتری دارد ولی از آن جا که قدرت پاک کنندگی قرص ها بیشتر بوده و هدر رفت آن کمتر است، مصرف این قرص ها از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد. قیمت دقیق این محصول به نوع برند و ابعاد آن بستگی دارد.

خرید قرص ظرفشویی

قرص های ظرفشویی سایزهای مختلفی دارد به همین دلیل در هنگام خرید باید به حجم ماشین ظرفشویی خود توجه کرده و متناسب با آن سایز این قرص ها را تعیین کنید. همچنین کیفیت این قرص ها و نوع برند آن نیز نقش بسزایی را در شویندگی و پاک کنندگی ظروف ایفا می کند به همین دلیل بهتر است این محصول را از سایت ها و فروشگاه های معتبر خریداری نمایید. جهت سفارش و خرید این محصول با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

مواد تشکیل دهنده قرص ماشین ظرفشویی

متریال های به کار رفته در ساخت قرص های ظرفشویی شامل دو آنزیم پروتئاز می باشد. این ساختار باعث شستشوی بهتر ظروف و براق و درخشان شدن آن ها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *