شوینده ها

معرفی ۴ برند معتبر قرص ماشین لباسشویی

قرص فینیش کوانتوم

۴ برند معتبر قرص ماشین لباسشویی

امروزه بندهای مختلفی اقدام به تولید قرص های ماشین ظرفشویی کرده اند و انتخاب را برای مصرف کنندگان سخت کرده اند. در این مقاله می خواهیم به معرفی ۴ برند معتبر قرص ماشین لباسشویی بپردازیم تا شما به راحتی آن ها را با یکدیگر مقایسه کرده و مناسب ترین محصول را خریداری نمایید.

برند فینیش کوانتوم با رایحه لیمو :

یکی از محبوب ترین برندها در میان مصرف کنندگان، برند فینیش می باشد. این قرص ها مدل های متفاوتی داشته و در ابعاد مختلفی تولید می گردد که بهترین آن کوانتوم با رایجه لیمو بوده که قدرت پاک کنندگی بالایی دارد.

مزایا

طراحی این قرص ها به صورت پاوربال است و دارای یک توپ قرمز رنگ کوچک بوده که به ظروف جلا می دهد و دیگر نیازی به استفاده از جلادهنده نمی باشد.

پوسته ژله مانند قرص های فینیش در آب حل می شود و این پوسته موجب می گردد که قرص ها به طور مستقیم با دست شما تماس نداشته باشند و همچنین قرص ها به مرور در آب حل شده که این امر باعث می شود که تا انتهای فرآیند شستشو دوام داشته باشد.

قرص های کوانتوم فینیش قدرت پاک کنندگی بالایی داشته و مقاوم ترین و بزرگ ترین لکه ها را نیز از بین خواهد برد.

معایب

قرص های کوانتوم فینیش را نمی توان نصف کرد و به همین دلیل برای ظروف با حجم کم مناسب نیست. همچنین استفاده از این قرص ها در مدت های طولانی باعث پدید آمدن لکه های سفید بر روی لیوان ها می شود. برخی از مصرف کنندگان نیز رایحه این قرص ها را تند می دانند.

فیری پلاتینیوم لیمویی :

از دیگر برندهای معروف در بین مصرف کنندگان می توان به فیری اشاره کرد. این قرص ها نیز انواع مختلفی داشته که نوع چندکاره آن طرفداران بیشتری دارد.

مزایا

آنزیم های موجود در این قرص ها حتی سخت ترین لکه ها را نیز از بین برده و ظروف را درخشان خواهد کرد. قرص های فیری نه تنها لکه های سفید بر روی ظروف شیشه ای باقی نمی گذارد بلکه باعث درخشان شدن ظروف نیز می گردد.

قدرت جرم گیری قرص های فیری باعث می شود که تمامی رسوبات و آهک های موجود در ماشین ظرفشویی نیز از بین رفته و همچنین باعث از بین رفتن جرم های فیلترهای آن نیز خواهد شد.

معایب

یکی از معایب قرص های فیری جا گذاشتن لک غذاهای چسبناکی نظیر تخم مرغ بر روی ظروف می باشد.

پریل گلد :

پریل از محبوب ترین برندها در بین ایرانیان است که انواع شوینده ها را تولید می کند. کیفیت این قرص ها بسیار بالا بوده و هزینه مقرون به صرفه تری دارد.

مزایا

قرص های پریل نه تنها لکه های موجود بر روی ظروف را از بین می برد، بلکه هیچ گونه جرمی نیز در ماشین ظرفشویی شما باقی نخواهد گذاشت.

شما پس از شستشوی ظروف با قرص های پریل هیچ گونه لکه های سفیدی را بر روی آن ها مشاهده نخواهید کرد و به دلیل وجود نمک و جلادهنده در این قرص ها ظروف درخشان نیز می شود و دیگر شما نیاز به استفاده از جلادهنده ندارید.

معایب

قرص های پریل قابلیت نصف شدن نداشته و به همین دلیل نمی توان برای ظروف کم از این قرص ها استفاده کرد. همچنین بسته بندی این محصول کیفیت مطلوب را ندارد.

قرص ظرفشویی کلارو :

قرص ظرفشویی کلارو برندی اتریشی است که کیفیت بسیار بالا و قیمت بیشتری دارد. خاصیت جرم زدایی این قرص ها باعث فروش بالای این محصول در بازار شده است.

مزایا

متریال های به کار رفته در ساخت قرص های کلارو بسیار باکیفیت بوده و استاندارهای لازم در آن رعایت شده است. این قرص ها نه تنها به ظروف آسیب نمی رساند، بلکه عمر ظرفشویی را نیز افزایش می دهد.

آنزیم های موجود در قرص های کلارو به ترتیب در آب حل شده و این امر موجب می شود که حتی سخت ترین و مقاوم ترین لکه ها نیز از بین برود. رسوبات بر روی این ظروف باقی نمانده و در نتیجه شما هیچ لکه سفیدی را بر روی ظروف مشاهده نخواهید کرد.

قرص های کلارو ظروف را بسیار درخشان کرده و دیگر نیازی به استفاده از جلادهنده نخواهید داشت. محفظه این قرص ها به خوبی در آب حل می شوند.

معایب

از جمله معایبی که می توان برای این قرص ها نام برد قیمت بالای این محصول است که در مقایسه با کیفیت و قدرت شویندگی ای که دارد، ارزش پرداخت هزینه را خواهد داشت.

امیدواریم با ۴ برند معتبر قرص ماشین لباسشویی معرفی شده بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و از  تمیزی ظروف لذت ببرید.

۰/۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *