خرید شوینده ماشین ظرفشویی صنعتی و خانگی

شستشوی ظروف از نظر حفظ بهداشت و سلامت افراد اهمیت زیادی دارد؛ اما کاری بسیار پر دردسر و وقت گیر است به طوری که امروزه ماشین های ظرفشویی به یکی از اساسی ترین لوازم خانگی تبدیل شده است و تقریبا در تمام خانه ها از آن استفاده می شود. این ماشین‌ها به شوینده های مخصوص خود نیاز دارند، شما می‌توانیدبرای خرید شوینده ماشین ظرفشویی مورد نیاز خود  از پارسان پاک خرید کنید.

بوگیر ماشین ظرفشویی پریل

۸۵,۰۰۰ تومان

بوگیر ماشین ظرفشویی فینیش کلاسیک ۲۰ بار

۶۳,۰۰۰ تومان

بوگیر ماشین ظرفشویی لیمویی پریل (Pril)

۸۹,۰۰۰ تومان

بوگیر ماشین ظرفشویی لیمویی دوتایی فینیش(اروپا)

۱۵۹,۰۰۰ تومان

پودر ماشین ظرفشویی صنعتی دیترمکس

پودر ماشین ظرفشویی فینیش کلاسیک لیمویی

۱۹۹,۰۰۰ تومان

پودر ماشین ظرفشویی فینیش مدل ۵X

پودر ماشین ظرفشویی نت پلاس

۸۵,۰۰۰ تومان

پودر ماشین ظرفشویی نت‌ پلاس (Net Plus)

۵۹,۰۰۰ تومان

پودرماشین ظرفشویی ۳کیلوگرمی فینیش(finish)

۴۵۰,۰۰۰ تومان

جرم گیر ماشین ظرفشویی اورو آلمان (ORO)

۴۹,۰۰۰ تومان

جرم گیر ماشین ظرفشویی نت پلاس

۵۵,۰۰۰ تومان ۴۹,۰۰۰ تومان

در دهه های اخیر با پیشرفت تکنولوژی در همه زمینه ها، تقریبا همه امور زندگی به صورت ماشینی در آمده است و هیچ فعالیت و یا کاری نیست که وسیله ای الکتریکی و یا ماشینی برای انجام آن ساخته نشده باشد. این موضوع به ویژه در مورد امور مربوط به زندگی روزمره انسان ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

شستن ظروف نیز یکی از این قبیل امور است. شستشوی ظروف از نظر حفظ بهداشت و سلامت افراد اهمیت زیادی دارد؛ اما کاری بسیار پر دردسر و وقت گیر است به طوری که امروزه ماشین های ظرفشویی به یکی از اساسی ترین لوازم خانگی تبدیل شده است و تقریبا در تمام خانه ها از آن استفاده می شود.

شستشوی ظروف همچین، یکی از مهمترین فعالیت ها در مکان های صنعتی و عمومی بزرگی همچون هتل ها، رستوران ها، غذاخوری های ادارات، کارخانه ها، دانشگاه ها و شرکت های بزرگ است و در صورتی که بخواهد با دست انجام شود به تعداد زیادی نیروی کار نیاز دارد. از این رو مدیران این قبیل مراکز ترجیح می دهند از ظرفشویی های صنعتی برای شستشوی ظروف استفاده کنند.

شستشو با شوینده ماشین ظرفشویی صنعتی

شستشو با شوینده ماشین ظرفشویی صنعتی

 

مزایای خرید شوینده ماشین ظرفشویی صنعتی

ظرفشویی های صنعتی همان طور که از نامشان پیداست، ظرفیت بالایی برای شستشوی ظروف دارند و می توانند مقادیر بسیار زیادی از ظروف را همزمان در مدت زمان کوتاهی شستشو دهند و این ویژگی مخصوصا هنگامی که ترافیک بالایی از مشتریان وجود دارد بسیار مورد توجه است. بعلاوه، استفاده از ظرفشویی صنعتی، بسیار مقرون به صرفه است زیرا به نیروی انسانی بسیار کمتری نیاز دارد و مقدار آب و انرژی کمتری مصرف می کند که سبب صرفه جویی بالایی در وقت و هزینه می شود. همچنین، بسیاری از ماشین های ظرفشویی صنعتی دارای قابلیت هایی برای از بین بردن انواع باکتری ها و میکروب ها هستند و در نتیجه سلامت ظروف را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند.

شوینده ماشین ظرفشویی صنعتی

شوینده ماشین ظرفشویی صنعتی

انواع شوینده های ماشین ظرفشویی صنعتی

یکی از عواملی که نقش مهمی در بازدهی ماشین ظرفشویی صنعتی و ارتباط مستقیمی با کیفیت عملکرد آن دارد، انتخاب شوینده مناسب است. شوینده های ماشین ظرفشویی بطور کلی به سه شکل پودر، قرص و ژل تولید می شوند که هر یک از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند. برای نمونه قرص ها، قدرت پاک کنندگی بالاتری دارند، ژل ها، شستشوی ملایم تری دارند و پودرها، قیمت مناسب تری دارند. بنابراین برای خرید شوینده ماشین ظرفشویی می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود اقدام کنید.

ویژگی های یک شوینده ماشین ظرفشویی مناسب

  • بطور کلی بهترین شوینده های ماشین ظرفشویی آنهایی هستند که علاوه بر اینکه قدرت تمیز کنندگی خوبی دارند، به ظروف مختلف و همچنین به ماشین ظرفشویی، هیچ آسیبی وارد نمی کنند.
  • قدرت پاک کنندگی یکی از مهمترین ویژگی هایی است که یک شوینده ماشین ظرفشویی صنعتی باید داشته باشد. هرچه قدرت تمیز کنندگی یک شوینده بیشتر باشد، بهتر می تواند به مولکول های مختلف چربی، پروتئین و… بچسبد و آنها را تمیز کند. همچنین سبب می شود که با استفاده از میزان کمتری شوینده تعداد بیشتری از ظروف شسته شوند و در نتیجه مقرون به صرفه تر خواهد بود.
  • از دیگر ویژگی های یک شوینده مناسب، دارا بودن انواع مواد نرم کننده آب است. بطور کلی، از آنجا که بیشتر آب ها دارای سطوح بالای املاح و ناخالصی هستند که باعث سخت شدن آب می شوند، پس از مدتی استفاده از ماشین ظرفشویی، این املاح در داخل اجزای مختلف دستگاه رسوب کرده و در موارد شدید می توانند باعث ایجاد انسداد و خراب شدن آن شوند. بنابراین وجود مواد نرم کننده در یک شوینده می تواند از بروز این مشکل پیشگیری کند.
  • از دیگر ویژگی های یک شوینده خوب آن است که باید حاوی مواد جلا دهنده باشد تا بتواند ظروف را براق و درخشان کند.
  • یکی دیگر از ویژگی هایی که البته ارتباط زیادی با کیفیت شستشوی شوینده های ماشین ظرفشویی ندارد اما از دیدگاه زیست محیطی می تواند بسیار مفید و موثر باشد، دارا بودن قابلیت زیست تخریب پذیری است. شوینده هایی که دارای این ویژگی هستند، به راحتی در محیط تجزیه شده و آسیب کمتری به محیط زیست وارد می کنند.

نکات مربوط به مصرف شوینده ماشین ظرفشویی

با توجه به اینکه شوینده ها انواع و ویژگی های متفاوتی دارند، و گاهی باید متناسب با برند ماشین ظرفشویی انتخاب شوند، در اینجا تنها به نکات کلی ای که در استفاده از این شوینده ها باید به آنها توجه شود اشاره می کنیم:

  • مقدار مصرف شوینده ماشین ظرفشویی تا اندازه زیادی به تعداد ظروف و میزان کثیفی آنها بستگی دارد. مسلما ظروف چرب تر نیاز به شوینده بیشتری برای تمیز شدن دارند.
  • مصرف بیش از اندازه شوینده ها به ویژه پودر ماشین ظرفشویی سبب ایجاد لکه های سفید بر روی ظروف می شود. در صورتی که با چنین مشکلی روبرو شدید میزان پودر مصرفی را کاهش دهید.
  • شوینده های ماشین ظرفشویی دارای مقادیر زیادی مواد شیمیایی هستند که می توانند برای پوست، چشم و حتی ریه مضر باشند بنابراین، در هنگام استفاده از آنها حتما نکات ایمنی را رعایت کنید و از تماس مستقیم آنها با دست خودداری نمایید.
  • شوینده های ماشین ظرفشویی مخصوصا انواع پودر و قرص را در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان قرار دهید.
  • برای خرید شوینده ماشین ظرفشویی، حتما به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید محصولات اصلی را با بهترین کیفیت تهیه نمایید.

از دیگر محصولات پارسان پاک در این زمینه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید قرص ماشین ظرفشویی ، خرید ژل ماشین ظرفشویی ، خرید پودر ماشین ظرفشویی ، خرید نمک ماشین ظرفشویی ،خرید مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی ، خرید بوگیر ماشین ظرفشویی ، خرید جرم گیر ماشین ظرفشویی ، خرید الماس خش گیر ماشین ظرفشویی ، خرید مایع ماشین ظرفشویی

۴/۵