خرید قرص ماشین ظرفشویی

خرید قرص ماشین ظرفشویی که از انواع شوینده‌هایی که برای ماشین ظرفشویی قابل استفاده هستند می‌باشند. شما می‌توانید محصول مورد نظر خود را با اطمینان از پارسان پاک خرید کنید.

قرص ظرفشویی فیری پلاتینیوم ۴۳ تایی

۳۱۹,۰۰۰ تومان

قرص ظرفشویی فیری پلاتینیوم ۷۲ عددی (Fairy Platinum)

قرص ظرفشویی فیری جار پلاتینیوم ۸۴ عددی

۴۳۰,۰۰۰ تومان ۳۷۵,۰۰۰ تومان

قرص ظرفشویی فیری جار همه کاره ۱۱۵ عددی (Fairy)

۶۴۰,۰۰۰ تومان

قرص ظرفشویی کلارو بسته ۶۰ عددی

۵۹۰,۰۰۰ تومان ۵۵۰,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی ۱۱ کاره کلارو (Claro)

۱۶۵,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی ALL in one max فینیش ۱۰۰ عددی

۳۹۰,۰۰۰ تومان ۳۵۹,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی استونیش۱۰۰عددی جدید

قرص ماشین ظرفشویی پریل مدل GOLD بسته ۴۸عددی

۴۱۰,۰۰۰ تومان ۳۹۰,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی سپتونا مدل الترا شاین

۱۳۰,۰۰۰ تومان ۱۱۸,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی فیری ۶۵عددی PLATINUM

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینوم ۲۰ تایی

۱۴۵,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم پلاس ۲۲ عددی (Platinum Plus)

۱۶۹,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاس ۱۰۰عددی (Platinum Plus )

۶۸۰,۰۰۰ تومان ۶۴۵,۰۰۰ تومان

قرص ماشین ظرفشویی فیری مدل پلاتینیوم ۶۰ عددی

۴۵۰,۰۰۰ تومان ۳۸۹,۰۰۰ تومان

استفاده از ماشین‌ظرفشویی در ایران شایع شده است. بالأخص اینکه ماشین‌ظرفشویی در مصرف آب صرفه جویی می‌کند. همچنین وقت کمتری از شما می‌گیرد. کسانی که شاغلند و یا در طول روز به شدت خسته می‌شوند درک می کنند که ماشین ظرفشویی چه نعمتی است. اما برای اینکه ماشن ظرفشویی دچار استهلاک نشود و بیشترین بازده خود را داشته باشد خوب است که بدانید به چه نحوی باید از آن استفاده کرد و چه مواد شوینده ای مناسبند. شما که نمی خواهید همان چند سال اول ماشین تان خراب شود؟ شوینده‌های متفاوت با برند‌های متنوعی در بازار موجودند مانند قرص ظرفشویی، ژل و مایع ظرفشویی. اما کدام بهترند؟ چه تفاوتی دارند؟ کدام مقرون‌به‌صرفه‌تر است؟ در این مقاله می‌خواهیم راجع به تفاوت‌ها، مزایا و معایب قرص ظرفشویی صحبت کنیم.

معرفی انواع شوینده های ماشین ظرفشویی

پودر، قرص، ژل ظرفشویی و مایع جلا دهنده از انواع شوینده‌هایی هستند که برای ماشین ظرفشویی قابل استفاده هستند و هرکدام کاربری خاص خود را دارند.

  • مایع‌های جلا‌دهنده برای کاهش سختی آب استفاده می‌شوند. تا مانع ایجاد لکه‌های روی ظروف ناشی از ماندن قطرات آب بشوند. پس بهتر است همراه با شوینده‌ها از آن استفاده کنید تا ظروف درخشان‌تر و تمیز‌تری داشته باشید.
  • در بین شوینده‌ها قرص و ژل ظرفشویی محبوب ترند چرا که میزان اندازه‌گیری آن‌ها راحت‌تر است. کمتر احتمال دارد روی زمین بریزند و قدرت تمیز‌کنندگی آن‌ها نیز بسیار بالاست.
  • پودرها ارزان‌ترند اما به پای کیفیت ژل و قرص نمی رسند. قرص‌ها چون احتیاج به اندازه‌گیری ندارند و در دمای پایین ترین نسبت به ژل در آب حل می‌شوند مردم تمایل بیشتری به استفاده از آن‌ها دارند. ژل‌ها نسبت به پودرها رسوب کمتری از خود در مجاری آب ظرفشویی باقی می‌گذارند.

همواره دقت داشته باشید پودرها یا شوینده‌هایی را که برای لباسشویی هستند و به نام تاید در ایران جا افتاده اند به عنوان شوینده ماشین ظرفشویی استفاده نکنید. چرا که میزان کف کنندگی و قلیایی متفاوت آن‌ها ممکن است به دستگاه آسیب برساند.

قرص ماشین ظرفشویی چیست؟

همه قرص‌ها تقریباً شکل، ابعاد و بسته بندی یکسانی دارند. پس مواظب باشید قرص تقلبی و فیک نخرید. یک قرص ظرفشویی از چند بخش تشکیل شده است که شامل یک قسمت سفید و یک قسمت آبی (یا زرد) رنگ و در مرکز یک دایره قرمز که در نهایت این قرص در یک روکش پلاستیکی قرار گرفته است.

  • دایره قرمز رنگ در قرص ظرفشویی حکم جلادهنده را دارد که سی درصد آن در زمان شست و شو و ما بقی در هنگام آب کشی استفاده می‌شود.
  • قسمت سفید رنگ ماده ایست که طوری فرمول بندی شده که زمان شست‌و‌شو اکسیژن زیادی تولید می‌کند و در نتیجه چربی زدایی بسیار سریع‌تر و راحت‌تر صورت می‌گیرد.
  • قسمت آبی (یا زرد رنگ) حاوی شوینده است. همه این قسمت‌ها دست به دست هم می دهند تا یک شوینده قوی و کار درست ظرف‌های شما را بشوید.

هر قرص برای هر بار ظرف شستن کفایت می‌کند. البته مواظب باشید چرا که محبوبیت قرص‌ها در میان مصرف کنندگان باعث شده است که خلاقان جعال در تولید قرص‌های جعلی نیز فعال شوند و آن‌ها را به راحتی روانه بازار کرده‌اند. از نشانه‌های قرص جعلی این است که ظرف ممکن است بعد از شست‌و‌شو همچنان بوی نامطبوع دهد و یا چربی آن کامل پاک نشده است. قرص‌های کوانتوم قرص‌های با کیفیتی هستند.

مزیت های خرید قرص ماشین ظرفشویی

همان‌طور که گفتیم قرص‌های ظرفشویی حاوی مواد جلادهنده هستند که هم در شست‌و‌شو و هم در خشک شدن ظرف تأثیر خود را می‌گذارد. پس بر خلاف ژل و یا پودر، دیگر در هنگام استفاده از قرص احتیاجی به استفاده از مایع جلا دهنده نیست. پس اگر فکر می کنید نسبت به قیمت قرص ظرفشویی مقرون به صرفه نیست بدانید که این قرص‌ها چند کار را دارند همزمان انجام می‌دهند. گرچه با این حال از استفاده نمک ظرفشویی غافل نشوید. قرص ها در دمای تقریبی ۴۰ درجه در آب حل می‌شوند. پس دیگر شاهد ذرات حل نشده مانند پودر‌های لباسشویی و ظرفشویی نخواهید بود. قرص‌ها پاک‌کنندگی بالا و کف‌کنندگی خوبی دارند.

تشخیص قرص جعلی و اصلی

قرص اصلی باید از بسته‌بندی خوب و مناسبی برخوردار باشد. قرص‌ها در بسته‌بندی نباید ترکیده باشند یا ترک برداشته باشند. قرص‌های اصلی روکشی ژله ای دارند که نیاز به جدا کردن آن‌ها نیست چرا که در آب حل می‌شوند. پیشنهاد می‌شود که شوینده‌های ماشین ظرفشویی خود را از مراکز معتبر مانند پارسان پاک خریداری کنید.

از دیگر محصولات پارسان پاک در این زمینه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

خرید شوینده ظروف _ خرید شوینده لباس _ خرید قرص ماشین لباسشویی _ خرید ژل ماشین ظرفشویی _خرید پودر ماشین ظرفشویی _ خرید نمک ماشین ظرفشویی _ خرید مایع جلا دهنده ماشین ظرفشویی _ خرید بوگیر ماشین ظرفشویی _قرص ماشین ظرفشویی فینیش _ قرص ماشین ظرفشویی فیری

۳.۳/۵ ( ۳ نظر )